Martin Orolín

O mne

Strava, tréningy, cvičenie, atď. Unavujúce reči, ktoré hovorí každý tréner. V podstate majú pravdu. Ja sám sa pohybujem v oblasti cvičenia, kulturistiky a zdravej stravy už 12 rokov. Kde sa mi neraz podarilo aj uspieť. Nie je to ľahká cesta, ale je krásna a ako sa hovorí „Budúcnosť patrí tým, ktorí veria v krásu svojich snov. „Eleanor Roosevelt“ A ja v tie svoje verímm, pretože ich vidím sám na sebe. A verím aj v teba, pretože každý môže dokázať to čo ja, alebo aj viac! Aj ty sa môžeš s troškou mojej pomoci stať kým chceš. Či už potrebuješ poradiť v oblasti redukcie tuku, naberania svalovej hmoty a suplementácie. Ale je to celé na tebe, či si ochotný to skúsiť lebo „Fitness nie je koníček, ale životný štýl“.ô

 

Moje služby

Osobné tréningy

Ako k celej tejto “fitness mánii“ patrí aj cvičenie, kde ti môžem najviac pomôcť v tom ako máš správne cvičiť, aké máš mať držanie tela, aké cviky na akú partiu používať a samozrejme pomôcť správne dýchať, kedže áno aj to je veľmi dôležitý fakt pri cvičení, kde nejeden cvičenec na to pozabúda. Je to celé o jednej veľkej drine, kde spadne nejedna kvapka potu a možno aj nejedna slza šťastia 🙂 To už samozrejme zavisí od teba, pretože áno možno sa ti zdá, že cvičenie je nutné zlo, no môžem ti dokázať, že po pár týždňoch budeš mať aj ty úsmev na tvári.

Naberanie svalovej hmoty

Veľa ľudí si myslí, že sa táto kategória týka len mužov no opak je pravdou. Často krát sa stretávam v posilovni, a nie len tam , s príliž vychudnutými ženami a dievčatami. Ak mám povedať pravdu niekedy trpím až strachom keď vidím tie krehké ženy ako v posilovni dvíhajú činky. Nie je to samozrejme ich chyba ,lebo tažko je byť objektívny sám k sebe. Ničia si týmto spôsobom svoje zdravie. Preto je nutné vedieť , pred začatím posilňovania tela , ako a kde naberať svaly.

Redukčné diéty

Musíte si uvedomiť, že redukcia tuku nemusí ihneď znamenať ťažké a stresujúce diéty. Dá sa postupne chudnúť a pritom byť aj šťastný. Tréner keď dostatočne pozná svojho zverenca vie čo a ako bude na neho zaberať. Treba sa len vložiť do spravných rúk. Kde spolu si po čase môžme vymeniť rôzne chutné a zdravé recepty. A spraviť to tým pád zábavnejšie a priateľskejšie.

Formovanie postavy

Ide skôr len o to,že vačšina ľudí si nevie zaradiť koľko má cvičiť na jednotlivé partie a tak sa môže stať, že dosiahneme možno aj nechcené deformácie svalov v niektorých častiach tela. Cvičenie je jedná veľká veda kde treba poriadne zosúladiť prepojenie mysle so svalmi. Len vtedy dokáže človek vyťažiť z tréningu maximum. Musím aj zdôrazniť aj to, že trénujeme svaly/telo a nie svoje ego, čo veľa tréningovych nadšencom zabúda.

Aktuálny cenník mojich služieb nájdete na mojej web stránke

Aktuálny cenník

Moji klienti

 

Moje úspechy

 • 7 Klasická kulturistika muži nad 175cm, 3.5.2014 Mozoláni Classic 4
 • 4 Klasická kulturistika juniori, 14.-17.12.2012 Majstrovstá sveta juniorov (Budapešť)
 • 1 Klasická kulturistika juniori, 1.12.2012 Veľká Cena Dubnice
 • 1 Kulturistika juniori do 80kg, 13.6.2010 M-SR v kulturistike
 • 5 Kulturistika juniori, 12.6.2010 Veľká cena Topoľčian
 • 7 Kulturistika muži do 90kg, 9.5.2010 Mozoláni Clasic 2010
 • 6 Kulturistika muži do 87,5kg, 1.5.2010 Veľká cena Starej Ľubovne
 • 5 Kulturistika juniori do 80kg, 20.6.2009 Majstrovstvá SR juniorov
 • 9 Klasická kulturistika juniori, 1.6.2008 Majstrovstvá SR v kulturistike a Kk juniorov

 

Galéria

Môj facebook

Contact

 • Ťahanovské riadky 13, 040 01 Košice, Slovakia
 • 0948 506 979
 • martinorolin12@gmail.com
 • http://trenerkosice.eu/
 • https://www.facebook.com/trenerkosice/
 • Vaše hodnotenie

Comments

No comments

Leave a reply

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

%d blogerom sa páči toto: